O DIECIE

Jak pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić samopoczucie, zaimponować bliskim, żyć zdrowo nie tracąc przy tym siły i energii…

… a to wszystko bez konieczności samodzielnego przygotowywania dietetycznych posiłków w domu, w miejscu pracy lub tam, gdzie trudno o warunki do gotowania…

Zanim przeczytasz całość…

Powinieneś wiedzieć, że każde słowo zostało użyte tutaj nieprzypadkowo. Szanuję Twój czas, dlatego umieściłem tutaj wyłącznie konkretne informacje, które powinieneś wiedzieć na temat skutecznego odchudzania.
Jak widać, forma zawartych tu treści również jest nietypowa. Ułożyłem ją dla Ciebie w taki sposób, by czytało się znacznie szybciej i łatwiej.

Przejdźmy do rzeczy...


Problem z nadwagą wcale nie tkwi w braku świadomości ludzi lub ich niechęci do zmian…
Jeśli podejmowałeś kiedykolwiek próbę zrzucenia zbędnych kilogramów, pomyśl przez chwilę, co spowodowało, że nie osiągnąłeś planowanego celu?

rysunek-o-diecie-waga

Wszystko zaczyna się od mojej pierwszej rozmowy z pacjentem.

To, co niejednokrotnie słyszałem:

 • Bardzo zależy mi na zrzuceniu dosłownie kilku kilogramów!
 • Jak długo będę czekać na efekt?
 • Czy zdążę schudnąć do wakacji?
 • Czy to jest zdrowe?
 • Czy będę się dobrze czuć?
 • Czy nie stracę siły i energii?
 • Czy kiedy przestanę być na diecie, to z powrotem przytyję?

Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Mógłbym odpowiedzieć pozytywnie na wszystkie wymienione wyżej obawy mojego pacjenta. No może z wyłączeniem ostatniego pytania. Tak - kiedy zaczniesz znowu się źle odżywiać i przestaniesz dbać o swoje zdrowie - to znowu wrócisz do problemu.

Kiedy po ustaleniu z Pacjentem, jakie mamy cele oraz rozpiszemy odpowiednią dietę zaczynają pojawiać się…

rysunek-o-diecie-biurko

problemy

Na początku zastanawiasz się, jak przygotować jedzenie, które powinieneś spożywać. Masz oczywiście opcję przygotowania prostych dań, które nie wymagają specjalnego polotu gastronomicznego. Często nie są one jednak zbyt smaczne. Poza tym pomysły na dietetyczne dania kończą się, a nie będziesz chyba jeść ciągle tego samego?

Jeśli nigdy nie korzystałeś z fachowych porad dietetycznych, swoją wiedzę czerpiesz od znajomych, rodziny lub z Internetu – ten problem dotyczy także Ciebie.

W końcu nauczysz się stosować do zaleceń dietetyka i tutaj pojawia się kolejny problem…

rysunek-o-diecie-myslenie

Jak ja mam to wszystko przygotowywać w pracy?

Zaczynasz przygotowywać jedzenie rano, specjalnie pakować i wozić do pracy. Często rezygnujesz z ciepłych posiłków w ciągu dnia, bo znacznie łatwiej zrobić sobie kanapki (ciemne pieczywo + chuda szynka, oczywiście bez masła). Zaczynasz zadawać sobie pytanie, ile mogę jeść to samo? No, ale cóż – „gra jest warta świeczki". Wakacje powoli się zbliżają (albo: lekarz powiedział, że kiedy nie wezmę się za siebie - to będę mieć poważne problemy zdrowotne).

rysunek-o-diecie-obzarstwo

Gdy uda Ci się zastosować do zaleceń dietetycznych

Pewnie już dobrze znasz problem silnej woli i wytrwałości. Szczególnie, że musisz samemu to wszystko przygotowywać wcześniej, aby móc spożyć jedzenie w pracy, a to wymaga poświęcenia nieco więcej czasu. Poza tym dochodzi jeszcze chęć zrobienia sobie małego odstępstwa od nowych zasad żywieniowych. Zaczynasz zadawać pytanie:

rysunek-o-diecie-wytrwalosc

Jak w tym wszystkim mam wytrwać?

Nie wiem, ile razy słyszałem to pytanie. Problem wytrwałości wydaje się bardzo poważny. Nie dotyczy tylko samej determinacji w jedzeniu określonych dań, ale też tego, by jeść zalecane jedzenie w określonych porach, bez względu na to, gdzie jesteśmy. Do tego trzeba to wszystko przygotowywać samemu. Zacząłem się zastanawiać, jak by to było, gdybym wymyślał gotowe dania dla klientów i zlecał znajomej, zaufanej kucharce prowadzącej lokal gastronomiczny, by to ona przyrządzała dania klientowi.

rysunek-o-diecie-salatka

Tak to się zaczęło

Postanowiłem poinformować moich klientów o tym, że jadąc do pracy będą mogli odbierać gotowe dania obiadowe, które potem będą mogli zjeść w wyznaczonych porach. Ta wiadomość bardzo im się spodobała. Z dnia na dzień dostawałem telefony z nowymi zamówieniami dań. Po kilku dniach zadzwonił do mnie jeden z moich klientów i zapytał, czy nie mógłbym przygotować całego zestawu dań, od śniadania aż po kolację. Odpowiedziałem: oczywiście – to żaden problem. Jako, że pomysł się bardzo rozwinął, a klienci zwracali uwagę na to, że odchudzanie nie było dotychczas tak proste jak dzięki mojej diecie, to wpadłem na kilka dodatkowych pomysłów:

 • przygotowałem dietę w kilku opcjach kalorycznych
 • stworzyłem ofertę dla tych - którzy odchudzać się nie muszą, ale chcieliby odżywiać się w zdrowy sposób
 • postanowiłem dostarczać jedzenie do moich klientów

W ten oto sposób powstało rozwiązanie, które chciałbym Ci teraz zaoferować…

rysunek-o-diecie-skladniki

MOBILNA DIETA - ZDROWOTNA

Nie wiem, ile razy słyszałem to pytanie. Problem wytrwałości wydaje się bardzo poważny. Nie dotyczy tylko samej determinacji w jedzeniu określonych dań, ale też tego, by jeść zalecane jedzenie w określonych porach, bez względu na to, gdzie jesteśmy. Do tego trzeba to wszystko przygotowywać samemu. Zacząłem się zastanawiać, jak by to było, gdybym wymyślał gotowe dania dla klientów i zlecał znajomej, zaufanej kucharce prowadzącej lokal gastronomiczny, by to ona przyrządzała dania klientowi.

Mobilna dieta to zdrowe i dietetyczne jedzenie z dostawą do domu lub firmy. Codziennie świeże i smaczne posiłki o ściśle określonej wartości kalorycznej. Dieta przygotowywana jest wyłącznie w oparciu o naturalne składniki, pełne smaku i aromatu. W menu znajdują się zdrowe, prawidłowo zbilansowane posiłki. Serwowane jedzenie dopasowuję do danej pory roku, dzięki temu moi klienci mogą korzystać z wielu produktów sezonowych, co także gwarantuje jakość przyrządzanych potraw. Większość inspiracji kulinarnych czerpię z kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej.

Wiedza, doświadczenie i pasja kulinarna mojego zespołu sprawiają, że nasz dietetyczny catering zachwyca najbardziej wymagających klientów. Jeśli cenisz swój czas, wysoką jakość przyrządzanych potraw, świeżość produktów oraz niecodzienne podejście do tradycyjnych dań - jest to produkt właśnie dla Ciebie.
Deser dietetyczny

Mobilna Dieta jest odpowiedzą na wszystkie niezdrowe diety eliminacyjne. Mobilna Dieta Lublin, okolica - smaczne i zdrowe odchudzanie.

rysunek-o-diecie-deser

Doskonale nadaje się w schorzeniach metabolicznych

 • obniża ciśnienie
 • obniża cukier
 • obniża cholesterol
 • obniża trójglicerydy
 • zapobiega miażdżycy

 

Jest bezpieczna:

 • nie obciąża nerek
 • nie obciąża wątroby
 • bezpieczna w kuracjach hormonalnych

rysunek-o-diecie-musli

Co Ci to da?

 • Codziennie do domu, rano lub wieczorem, będziesz dostawał zestaw pięciu posiłków posiłków przygotowanych na cały dzień, zapakowanych w specjalny sposób.
 • Posiłki będą tak pakowane, że będziesz mógł je spokojnie przewieźć w dowolne miejsce i zjeść w zależności od tego, jak bardziej lubisz: na zimno lub na ciepło (można podgrzewać w mikrofalówce bez wyjmowania posiłku z opakowania).
 • Od tej pory, nie będziesz musiał martwić się o to, co zjesz w pracy, kiedy to wszystko przygotować, dlaczego jesz cały czas to samo itd.

To nie wszystko. Nie powiedziałem Ci jeszcze o najważniejszym.

rysunek-o-diecie-mieszanka

MOBILNA DIETA SKUTECZNIE ROZWIĄZUJE PROBLEM WYTRWAŁOŚCI W ODCHUDZANIU

Za każdym razem, kiedy chcesz sam przygotować danie, zastanawiasz się, co byś mógł zjeść. Bardzo często chodzą Ci po głowie odstępstwa od zaleceń dietetyka. Już nie wspominając o tym, ile czasu zajmuje coś przygotować.

Może ten jeden raz sobie odpuszczę, przecież już od 9 dni dbam o siebie. Nie powinno mi zaszkodzić… A potem - sam wiesz, jak jest.

Gdybyś miał przygotowane gotowe posiłki, nie miałbyś tego problemu albo nie byłby on dla Ciebie tak istotny. Po prostu, nie będziesz musiał się zastanawiać, co zrobisz sobie na obiad, a tym samym odejdą pomysły odbiegające od diety. Poza tym, nawet nie będzie Ci się chciało próbować czegoś innego, ponieważ wszystkie dania z Mobilnej Diety są bardzo smaczne. Do tego poczujesz się jak inny człowiek, nie tracąc przy tym siły i energii.

rysunek-o-diecie-surowka

Jak zamówić mobilną dietę?

Wystarczy, że wykonasz do nas telefon (509 085 085) lub wypełnisz formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce „Oferta". Nasza konsultant poda Ci wszystkie niezbędne szczegóły związane z korzystaniem z Mobilnej Diety. Potem będziemy już tylko mierzyli tracone centymetry!